Priznám sa, že vačšinou som bola taký ten lenivý typ fotografa. Kedže je fotenie moja práca a fotím už dosť veľa rokov, málokedy mám čas a chuť vymyslieť a nafotiť niečo “svoje”. Ak som sa niekedy aj do niečoho pustila, vačšinou to bolo “len aby bolo”, cvak cvak niekde v meste, či parku…Fotky boli síce pekné, ale povedzme si úprimne, vačšinou som nevystupovala zo svojej komfortnej zony.
.

Teraz to ale cítim trošku inak. Chcem dať do toho viac seba,aby ma to bavilo ešte viac. Ak bude čas a motivácia, rada by som sa hecla častejšie a nafotila občas niečo len tak, pre seba a pre radosť. Tento talentovaný spevák, ktorý bol našim favoritom v show The voice ma svojim hlasom a charizmou oslovil natoľko, že som si povedala “why not” 

Napísala som mu, či by nechcel vyskúšať fotenie so mnou a on súhlasil.
..


Chcela som vymyslieť niečo iné a špeci, niečo čo ešte nemám nafotené. Peťo je street-artista a nejak mi pri ňom hned napadla strecha. Kedže bývame úplne na kopci, s krásym výhľadom, nemusela som zhánať daleko…Vyprosila som si od správcu nášho paneláku kľúče, doniesli sme rekvizity, vyzliezli hore a tak tu teraz sedíme, chillujeme, on spieva, ja fotím, vychutnávame si výhľad na vysvietenú Bratislavu a rozmýšlame, aký je ten život krásny 😊

Človek by si mal vážiť, že môže robiť to, čo ho baví ❤️A my si veru vážime 

Fotky sú (aspon pre mňa) bomby, ale keby aj nie, tak to až tak nevadí… Lebo niekedy je aj cesta cieľ 

 

Tak čo poviete? Cítite tú atmosféru? 📸

Model: Peter Juhás
Foto: Simona Hulmanová / SHINE VISION

 

 

A ešte Vám pridám jedno backstage videjko, ktoré síce nieje v najlepšej kvalite (hlavne čo sa zvuku týka), ale pomôže Vám lepšie precítiť tú atmosferu :)