AHOJTE, PRIATELIA…

About me.

Teší ma, že ste tu, aby ste sa dozvedeli niečo o mňe. Volám sa Simona, som fotografka žijúca v Bratislave. Nechce sa mi veriť, že už je to 16 rokov, kedy som v roku 2007 dostala svoj prvý fotoaparát a objavila svoju vášen pre fotografiu. Tu začala moja cesta zachytávania skutočných emócií a príbehov…

Môj deň začína rannou kávou, to je čas, kedy sa pripravujem na zvyšok dňa. Na živote milujem jednoduché veci – veci, vďaka ktorým sa cítime slobodní. Či už je to skvelé jedlo, dobrá hudba, krásny západ slnka, historické mestské uličky, miesta. ktoré nepoznám…Verím, že s láskou všetko je a môže byť krásne.

Venujem sa prevažne portrétnej, rodinnej a svadobnej fotografii. Pri mojej práci sa vždy snažím zachytiť Vašu osobnosť, objavovať krásu okolia a zachytávať tieto vzácne okamihy na fotografiách. Na konci dňa rada zaspávam s pocitom, že som deň využila naplno.

Okrem fotografie veľmi rada cestujem, spoznávam nových ľudí a trávim čas s vami. Páčia sa mi všetky príbehy a rada by som zachytila aj ten váš a vizualizovala ho prostredníctvom fotografií.

Prevediem vás zmesou autentických a zinscenovaných póz, ktoré mi umožňujú zachytiť vašu lásku, krásu a spojenie také, aké je.

Chcete mi povedať svoj príbeh? Kontaktujte ma a poďme spolu na nezabudnuteľné stretnutie …