foto6
Niečo málo…
ABOUT ME
Ahojte, volám sa Simona a som lifestyle fotografka. Pochádzam z Bratislavy, ale pôsobím po celom Slovensku (aj v zahraničí). Špecializujem sa najmä na svadobnú, portrétnu a reportážnu fotografiu. Príležitostne fotím aj iné oblasti komerčnej fotografie (napr: jedlo, interiér, promo)

Svoj prvý fotoaparát som dostala už v roku 2007, kedy som mala 12 rokov. Od tej doby som ho už z rúk nepustila a začala sa tejto Vášni naplno venovať. Časom sa moje hobby zmenilo na prácu a teda som sa už od útleho veku začala fotografiou živiť.
Moje začiatky boli prevažne portrétna a eventová fotografia, venovala som sa najma foteniu akcií a koncertov, kde som nabrala bohaté skúsenosti v oblasti reportážnej fotografie.

Od roku 2013 sa špecializujem na Svadobnú fotografiu, ktorá ma oslovila svojou rôznorodosťou a čarom zachytiť lásku dvoch ľudí a emocie, ktoré čas nevráti. Mojou Vášňou sú hlavne exteriérové fotenia, milujem prírodu, prirodzené svetlo a nekonečné možnosti priestoru.

Ku každému klientovi sa snažim pristupovať individuálne a priateľsky, takže sa nebojte povedať mi svoje nápady a požiadavky.

Fotenie je pre mňa radosť a zábava, preto verím, že spolu s Vami premeníme naše vízie na skutočnosť…

Čo sa týka osobného života, okrem fotografie milujem aj interiérový dizajn, modu, slnko, cestovanie a dobré jedlo. Taktiež veľmi rada spoznávam nových ľúdí a nové miesta.

So svojimi klientami sa snažím mať dobrý a priateľský vzťah, takže mi kľudne tykajte… :)