ČO JE DÔLEŽITÉ...

ABY TO FUNGOVALO

MÔJ CIEĽ:

Predtým, ako budeme pokračovať, chcem sa uistiť, že sme naladení na jednu vlnu.
Je pre mňa dôležité, aby som pre Vás bola najlepšia voľba…
Naozaj sa zameriavam na kľud, dobrú náladu a zachytenie všetkých skutočných emocií. Len Vy, ja a môj fotoaparát. zachytávam Vaše jedinečné, bláznivé, šťastné, láskyplné okamihy! Ked sa pozriete spať na svoje fotografie, chcem aby ste niečo cítili. Mojim cielom je zachytiť Vašu autentickú lásku, namiesto extrémne umelo nastajlovaných poz….To je to, o čo mi ide.

MUSÍ TO BYŤ ZÁBAVA

Pravdepodobne si myslíte, že nieste fotogenickí, že neviete pozovať a máte z fotoaparátu strach. Sľubujem, že ked sa pozriete na svoje fotografie, poviete si “woooow…sme roztomilí” s miernym úškrnom na tvári a uvedomíte si, aké je to v skutočnosti všetko zábavné…A MUSÍ BYŤ!

Toto je najkrajšia a najzábavnejšia časť Vášho života.

Ak ste nevesta, ktorá si nerobí vrásky z toho, že šaty budú trošku špinavé a nemá problém mať obuté sandále, baleríny, alebo ešte lepšie – žiadne topánky.

Ak ste pár, ktorý sa snaží vytvárať vlastné a veselé spomienky, namiesto toho, aby pocitoval tlak na dodržiavanie pravidiel druhých a držal sa zaužívaných zvykov…

Ak ste ľudia, ktorí sa milujú a berú život s ľahkosťou, nestresujú sa kvôli maličkostiam a naopak milujú maličkosti jeden na druhom…
Budeme si výborne rozumieť!